Onze consulenten staan klaar voor jou

Heb je een vraag? Je vindt het antwoord niet op onze website? Neem dan contact op via het contactformulier of geef de consulent van jouw provincie een seintje. Hij/zij helpt je met plezier verder.

Met je vragen rond vorming en training kan je terecht bij de vormingsconsulent. Heb je vragen over werkplekleren? Contacteer dan de sectorconsulent.

Provincie Antwerpen

Vormingsconsulent Michelle Mies - m.mies@horeca.be - 0479 63 03 18

Sectorconsulent Els Devos - e.devos@horeca.be - 0479 63 03 27

Sectorconsulent Greet Van Riel - g.vanriel@horeca.be - 0474 97 80 68

Provincie Oost-Vlaanderen

Vormingsconsulent Inge Moerman - i.moerman@horeca.be - 0479 63 03 21

Sectorconsulent Tine Lecompte - t.lecompte@horeca.be - 0474 40 88 15

Provincie West-Vlaanderen

Vormingsconsulent Jürgen Nijs - j.nijs@horeca.be - 0479 63 03 22

Sectorconsulent Dries Cosaert - d.cosaert@horeca.be - 0499 36 31 83

Provincie Limburg

Vormingsconsulent Ilse Vanormelingen - i.vanormelingen@horeca.be - 0479 63 03 19

Sectorconsulent Caroline Hoydonckx - c.hoydonckx@horeca.be0479 63 03 39

Provincie Vlaams-Brabant

Vormingsconsulent Björn Goossens - b.goossens@horeca.be - 0479 63 03 20

Sectorconsulent Caroline Hoydonckx - c.hoydonckx@horeca.be - 0479 63 03 39

More...